Kalsbeek College

Geslaagden van locatie Bredius, gefeliciteerd!

Hieronder staan, per opleiding, de namen van de geslaagde leerlingen die wij mogen publiceren:

vmbo-t vmbo-gl
Joshua Addai, Linschoten
Tessa Adegeest, WOERDEN
Joëlle Aerts, WOERDEN
Merna Afifi, WOERDEN
Merel Alblas, Harmelen
Tijme Annema, Montfoort
Dana Appeldoorn, WOERDEN
Indy Appeldoorn, WOERDEN
Gabriëlle Arends, Bodegraven
Kyara Bak, WOERDEN
Pepijn Baksteen, WOERDEN
Wendy Balfoort, WOERDEN
Siebe Benningshof, WOERDEN
Nena den Boer, Driebruggen
Amber Boere, Snelrewaard
Kyra Boog, WOERDEN
Timo van den Bos, WOERDEN
Elisa Bosch, Harmelen
Nova Bossinade, WOERDEN
Marjolein van Breugel, Woerden
Dione van Breukelen, WOERDEN
Caitlin van den Brink, Harmelen
Ruben Brouwer, Woerden
Sanne de Bruijn, Harmelen
Jorien Bruikman, WOERDEN
Iris Burggraaf, Kamerik
Rebecca van Butselaar, Linschoten
Sonny Carter, Woerden
Ilse van Dam, Woerden
Lisa Damen, WOERDEN
Mimi Davis, WOERDEN
Angel Deraco, WOERDEN
Renée van Dijken, Montfoort
Sophie van Doorn, WOERDEN
Marije Dorsman, Linschoten
Kaj Dost, WOERDEN
Louise van Duffelen, WOERDEN
Lisa van Echtelt, Harmelen
Görkem Ergut, WOERDEN
Wassim Errami, WOERDEN
Ilse Eveleens, Kamerik
Florine Evers, WOERDEN
Shanti Frans, WOERDEN
Ella Gaywood, WOERDEN
Sanne van Gent, Harmelen
Tom Geurts, WOERDEN
Sacha van Giersbergen, Harmelen
Lynn Goes, OUDEWATER
Julia de Graaff, Kamerik
Lisa Groenendijk, WOERDEN
Daan de Groot, Zegveld
Koen de Groot, Zegveld
Nick Haasnoot, Woerden
Johan Habben Jansen, Kamerik
Germaine Heikoop, WOERDEN
Anna Henkes, Bodegraven
Dax Hilgeman, Kamerik
Eva Hirschmann, WOERDEN
Berry ten Hoeve, Montfoort
Chanella Hogendoorn, Woerden
Dominique van ’t Hoog, WOERDEN
Fleur Hoogenboom, WOERDEN
Julia Hoogendoorn, Waarder
Marc Hoogendoorn, WOERDEN
Sanne Hoogendoorn, Nieuwerbrug aan den Rijn
Lotte Hooijmans, WOERDEN
Pepijn Huisman, Linschoten
Merel Jonkers, Kockengen
Carlijn Kalse, Waarder
Zoi Karamaliki, Woerden
Merel van Kesteren, Kockengen
Michelle Kleijwegt, WOERDEN
Tess Kleiweg, WOERDEN
Thieu Klever, Harmelen
Janine Kling, WOERDEN
Kikki Konings, WOERDEN
Naomi Koolstra, Bodegraven
Lars van Kooten, Montfoort
Sarah Lamrini, WOERDEN
Jet Looman, OUDEWATER
Julia Looman, Montfoort
Nahida Mahbub, Wilnis
Tess Manuputty, WOERDEN
Lia Markaryan, WOERDEN
Britt Martens, Woerden
Merel Martens, WOERDEN
Vito van Mastwijk, WOERDEN
René Meijers, WOERDEN
Naomi Mensah, Kamerik
Boet Morsink, OUDEWATER
Xaviera Mourik, OUDEWATER
Brianne Muijt, Kamerik
Jennifer Muller, WOERDEN
Kay van Nieuwkerk, WOERDEN
Mees van Ooijen, OUDEWATER
Zeb van Ooijen, OUDEWATER
Tatum Oosterlaken, OUDEWATER
Figo Oostveen, WOERDEN
Gowshe Parneharan, WOERDEN
Loïs Peters, Kockengen
Lisa Pijnacker, WOERDEN
Simone Plomp, Linschoten
Inge Pronk, Linschoten
Damyon Ramcharan, OUDEWATER
Amber Reijnen, WOERDEN
Vince Reijnen, WOERDEN
Cindy Rietveld, WOERDEN
Wesley Rietveld, Woerden
Mirre Rijfkogel, WOERDEN
Willow van Rooij, Oudewater
Lamyae Ryani, WOERDEN
Amber Schaafsma, Montfoort
Nova van Schajik, Montfoort
Daan Schalkwijk, Kamerik
Joost Schenkel, WOERDEN
Leroy Scholman, WOERDEN
Lucas Schoonfeld, WOERDEN
Anne Schreuder, WOERDEN
Luka Selhorst, Bodegraven
Menno Selier, WOERDEN
Noa Sieling, OUDEWATER
Valerie Slot, Montfoort
Imoha van der Sluijs, WOERDEN
Tom van der Sluis, WOERDEN
Gerwin Smits, Kamerik
Nikki Snel, Nieuwerbrug aan den Rijn
Dean van Soest, WOERDEN
Mieke van Soest, Harmelen
Miloes Stam, WOERDEN
Thomas van der Tang, Harmelen
Sven van der Tol, WOERDEN
Lotte in ’t Veld, Linschoten
Romée Veltman, Montfoort
Isabel Vendrig, Montfoort
Vladimir Verbrugge, Kockengen
Shayenna Verschuur, WOERDEN
Iemke Verstappen, WOERDEN
Nynke Vervoorn, Harmelen
Larissa Vijfhuizen, Waarder
Mick Visser, Nieuwerbrug aan den Rijn
Jari Vlug, WOERDEN
Rutger van der Wind, Linschoten
Eva van der Zaag, WOERDEN
Yassine Zagnouni, WOERDEN
Nikita van Zuilen, Montfoort
Ruben Zwartenbol, WOERDEN
Eddi Arends, WOERDEN
Mike Hoogendoorn, Kockengen
Gijs Karsemeijer, WOERDEN
Ryan Kooijman, Harmelen
Sem van Langen, OUDEWATER
Yassine Moussa, Harmelen
Lisa van der Neut, WOERDEN
Bram Quak, Nieuwerbrug aan den Rijn
Adrián Saavedra Duque, Harmelen
Kas Vos, Wilnis
vmbo-basis en -kader
Hamza Aalaoui, WOERDEN
Soufyan Adahchour, WOERDEN
Lars Andriessen, VINKEVEEN
Swetlana Avetisyan, WOERDEN
Yassin Babih, Montfoort
Maeve Bakker, WOERDEN
Jeffrey Balk, WOERDEN
Diedrik Banning, WOERDEN
Max van Beekum, WOERDEN
Max de Beer, WOERDEN
Yoeri Beer, Kamerik
Fleur Beijeman, Bodegraven
Menno Bergwerff, Montfoort
Imad Bghiel, WOERDEN
Kevin Blauwendraat, Woerden
Pleuni van Blokland, Montfoort
Tim Blommestijn, Noorden
Shalaina Boerman, Bodegraven
Giulia Bons, Mijdrecht
Janne Bos, Nieuwerbrug aan den Rijn
Melissa Brandenburg, VINKEVEEN
Dana Breewel, Mijdrecht
Laura Brockhoff, Vinkeveen
Kim Broekstra, WOERDEN
Arian Brouwer, WOERDEN
Stijn van de Brug, Harmelen
Roos Buurman, Harmelen
Hamza Chikh Mehamed, WOERDEN
Annego Colijn, Kockengen
Rianne Coljé, Snelrewaard
Lisa Collé, WOERDEN
Lesley van Dalum, WOERDEN
Ilse van Dam, Zegveld
Soukayna Daoudi, Montfoort
Chiara Deggens, De Meern
Priscilla Dekker, Vleuten
Leon van Dijk, WOERDEN
Nick van Dijk, Kockengen
Wiljan van Dijk, Kamerik
Tijmen Donker, WOERDEN
Suzanne Donkervoort, De Meern
Dani Doornebal, WOERDEN
Julia Doornebal, WOERDEN
Tim Doornebal, WOERDEN
Kylian Dubbelaar, OUDEWATER
Mike Dunsbergen, De Meern
Marit Ebbelink, Zegveld
Nafila Eddahbi, WOERDEN
Jasper van Elk, Papekop
Bryce Elst, OUDEWATER
Sem Ende, Wilnis
Lieke Erkelens, WOERDEN
Nova Eskes, Montfoort
Justin Faaij, Utrecht
Rik Floor, WOERDEN
Britt van Geen, WOERDEN
Elmina de Goeij, OUDEWATER
Chelsea Goossens, OUDEWATER
Mika Goudriaan, WOERDEN
Max Groen, Montfoort
Elles Groenendijk, Zegveld
Kevin de Groot, WOERDEN
Luna Groot, OUDEWATER
Jill van Gulik, WOERDEN
Damon van Haaften, Vinkeveen
Tim den Haan, Woerden
Samira Hamdi, WOERDEN
Soraya Hamtaïte, WOERDEN
Jitske Hester, Harmelen
Tayfun Heybeli, WOERDEN
Tim Homan, Waverveen
Tom van ’t Hoog, Harmelen
Nicolle Hoogenboom, OUDEWATER
Celesta Hoogendijk, Waarder
Marcelino Hoogendoorn, Woerden
Roald Hoogerbrugge, WOERDEN
Ivo de Hoop, Kockengen
Leonie de Horde, Vinkeveen
Tim van der Horst, Wilnis
Baghmina Husainkheel, WOERDEN
Rick van den IJssel, Oudewater
Bartjan de Jager, Vleuten
Dennis de Jong, Harmelen
Kevin de Jong, Zegveld
Mike de Jong, Vinkeveen
Sem de Jong, Bodegraven
Twan Kalkman, Bodegraven
Laura Kant, Harmelen
Lotte Kastelein, WOERDEN
Reza Keler, WOERDEN
Fleur Kempen, Mijdrecht
Steven Kimkes, Harmelen
Jay Kleeman, WOERDEN
Indra Koenraad, WOERDEN
Matthijs Kok, WOERDEN
Lucas Kokshoorn, WOERDEN
Mitchel de Koning, Vinkeveen
Vincent Koning ter Heege, Harmelen
Noa van der Kooij, WOERDEN
Maikel Kooijman, WOERDEN
Rowan Kools, Vinkeveen
Tom Koopman, Harmelen
Gerianne Koot, Nieuwerbrug aan den Rijn
Babet van Kooten, Montfoort
Thimo Kooyman, Kockengen
Anne Koppers, Harmelen
Jasper Koster, Zegveld
Joyce Koster, WOERDEN
Tessa Kraan, OUDEWATER
Miriam Kroek, Breukelen
Mohammed Lamrini, WOERDEN
Marco op ’t Landt, Nieuwerbrug aan den Rijn
Matthijs Langelaan, Woerdense Verlaat
Djimmy Lankester, Utrecht
Dax van der Leeden, Kockengen
Daan van Leeuwen, Snelrewaard
Kyara van Leeuwen, Woerdense Verlaat
Merel van Leeuwen, Snelrewaard
Tom Liesveld, Woerden
Anna Loenen, WOERDEN
Francisco Lourens, WOERDEN
Timo van Luijk, WOERDEN
Tom Martens, WOERDEN
Tessa Mentz, Kockengen
Amber Moes, Zegveld
Linda Mohr, Harmelen
Michael van Montfoort, Montfoort
Wessel van Montfoort, OUDEWATER
Dounja Mourid, Vleuten
Mathijs Muit, Zegveld
Summer Muit, WOERDEN
Stijn Mulder, WOERDEN
Feline Muller, WOERDEN
Stijn Nijhoff, Mijdrecht
Marijn Oord, Montfoort
Marit Oostveen, WOERDEN
Ruben Pauw, WOERDEN
Zoë Pen, WOERDEN
Max van der Pijl, WOERDEN
Jennifer Pleijster, Kockengen
Kim Plomp, Oudewater
Benjamin Reijm, Wilnis
Yves de Rijk, KAMERIK
Ruben Ririassa, WOERDEN
Elise Roering, OUDEWATER
Esmee Ros, Linschoten
Rianne van Rossum, Kamerik
Beer Ruiter, Montfoort
Kian Sabajo, WOERDEN
Zakaria Sbaghi, WOERDEN
Lotte van Schaik, Harmelen
Sam Schieveen, Montfoort
Eva Schippers, Kamerik
Lynn Scholman, WOERDEN
Joey Schouten, Nieuwerbrug aan den Rijn
Robin Schouten, Oudewater
Adil Sehic, De Meern
Matthew van Senten, Vinkeveen
Jorn Slootjes, OUDEWATER
Luna Sluijs, Montfoort
Bob Sneiders, Wilnis
Sanne van Soest, Harmelen
Jason Sprokkerieft, WOERDEN
Sam van der Spruijt, Vinkeveen
Silvana Stanisavljević, WOERDEN
Liza Stolker, Montfoort
Joel Thamotharam, WOERDEN
Ivy Tillart, Mijdrecht
Sabine Tobias, Harmelen
Daimey Tolboom, WOERDEN
Jolein Tuithof, WOERDEN
Fleur Tuls, Bodegraven
Ruben van Veen, WOERDEN
Jochem van der Velde, OUDEWATER
Di Vaio Veldman, WOERDEN
Nick Verdam, Vleuten
Daphne Verhoef, WOERDEN
Marco Verhoef, WOERDEN
Esmee Vermeulen, Harmelen
Nina Versteeg, Mijdrecht
Melvin Verweij, WOERDEN
Leah Verwey, WOERDEN
Ingmar Vijfhuizen, WOERDEN
Iris Visser, OUDEWATER
Nick Vlieger, WOERDEN
Julian Vogel, MIJDRECHT
Jordi de Vos, WOERDEN
Jim van der Wagt, WOERDEN
Luke Wennekers, WOERDEN
Romy Wijnen, Nieuwerbrug aan den Rijn
Amber van der Wijngaard, Montfoort
Rick Wilbrink, WOERDEN
Vera Wille, Wilnis
Bas Wiltenburg, Snelrewaard
Bart de With, Harmelen
Matthijs de With, Montfoort
Daan Wolf, WOERDEN
Jorn Woltman, Kockengen
Rumen van der Woude, Wilnis
Norick van Zijl, Harmelen
Indy van Zuijlen, Woerden
Mandy Zwartjes, Waarder

Naar nieuwsoverzicht