Kalsbeek College

Geslaagden van locatie Schilderspark, gefeliciteerd!

Hieronder staan, per opleiding, de namen van de geslaagde leerlingen op locatie Schilderspark die wij mogen publiceren. Ook na het herexamen is er nog een mooi aantal leerlingen geslaagd. Gefeliciteerd allemaal!

Atheneum Gymnasium
Sam Hirschmann, Woerden
Annelie de Jong, Zegveld
Julie van Agthoven, Woerden
Dennis Bruikman, Woerden
Daan Dekkers, Woerden
Stef Feijen, Woerden
Rosalie van Gent, Woerden
Thijs Groeneveld, Woerden
Ezra Halfhide, Woerden
Suze Hol, Vleuten
Julia Koetsier, Woerden
Eduard van Laar, Harmelen
Joep Lobé, Woerden
Suzanne Looman, Kamerik
Danne Massop, Woerden
Lars van Merkerk, Woerden
Kevin Nottelman, Woerden
Nina van de Poll, Harmelen
Annali Qiu, Harmelen
Senna de Roos, Bodegraven
Anneclaire van Rossum, Woerden
Joes van der Stok, Oudewater
Marloes van Tilburg, Woerden
David Versloot, Montfoort
Bob Verwijs, Woerden
Lena Verwilghen, Harmelen
Lieke van Wijk, Harmelen
Esmee Woltring, Montfoort
Tijs van der Zanden, Oudewater
Fay Beijeman, Bodegraven
Hilde Blakenburg, Woerden
Blanca Franssen, Zegveld
Margot Kuck, Woerden
Tino Leliveld, Bodegraven
Romy Mulder, Kockengen
Corné de Regt, Linschoten
Sanne de Ruiter, Woerden
Elise Timmermans, Woerden
Yke Uijtewaal, Woerden
Myrthe Vandermeer, Kamerik
Rayen Veerman, Woerden
Floortje Vollinga, Woerden
Anniek Blok, Zegveld
Maik Kempen, Kamerik
Karlijn de Kool, Woerden
Floris Lameris, Oudewater
Vera van Neer, Linschoten
Jelle Sandifort, Bodegraven
Juliette de Vos, Woerden
Xander de Vos, Bodegraven
Annabel de Vries, Woerden
Christa Anker, Woerden
Ids Bakker, Woerden
Indy Eikelenboom, Bodegraven
Sander Koomans, Waarder
Anouk Luijben, Woerden
Marlin Nguyen, Woerden
Dennis Overbeek, Woerden
Cas Rutges, Montfoort
Nicole Elbers, Woerden
Niels Klijn, Noorden
Nina de Kruijff, Woerden
Leroy Mourits, Noorden
Maaike Storck, Woerden
Marie-Anne Tolhoek, Nieuwerbrug
Julika van den Berg, Woerden
Martijn Onverzaagt, Woerden
Havo
Valesca Broekhuijzen, Woerden
Femke Buitenhuis, Woerden
Marije Busscher, Linschoten
Solène Doiron, Harmelen
Sascha van Duijn, Kamerik
Rosanne van den Hoeven, Zegveld
Marnix Jansen, Woerden
Vera Jansen, Woerden
Annejet Korver, Harmelen
Serife Oksas, Woerden
Merel Rietveld, Oudewater
Anne Romijn, Woerden
Olivia van Selm, Woerden
Noortje Verwijs, Woerden
Saman Abdallah, Woerden
Bas Balvert, Zegveld
Marnic Bertels, Linschoten
Mike Beukers, Woerden
Neri Bloemheuvel, Linschoten
Bo Boer, Woerden
Niels Boer, Woerden
Vera Boere, Oudewater
Bas Bontje, Linschoten
Guythano D’ Mattos, Woerden
Mark Donkersloot, Woerden
Sebastiaan Evers, Woerden
Laura Gaasbeek, Linschoten
Noa de Geus, Woerden
Soleil Goes, Kamerik
Limor Guetta, Woerden
Sven ’t Hart, Kamerik
Naomi Helmantel, Woerden
Lourens van Hoorn, Driebruggen
Patrick Hoppe, Zegveld
Joris van der Horst, Zegveld
Maaike Huisman, Bodegraven
Bibi Jansen, Woerden
Bram Jansen, Woerden
Luuk Kasius, Driebruggen
Froukje Kempen, Kamerik
Meike Koster, Oudewater
Timo Kroon, Kockengen
Gijs Kroone, Driebruggen
Bente van Kuik, Kockengen
Puck Kwast, Woerden
Nola van der Laan, Oudewater
Senna van der Lugt, Bodegraven
Manisha Mahangoe, Woerden
Pascal Muijs, Linschoten
Ieshta Narain, Bodegraven
Puck van de Poll, Montfoort
Floris Puijk, Woerden
Maxime Raaphorst, Bodegraven
Anouk van Raay, Oudewater
Niels Rijnders, Woerden
Leroy Ritchi, Bodegraven
Julianne Schijns, Woerden
Zola Schram, Woerden
Jelle Schukking, Woerden
Anne Schwier, Woerden
Imad Skori, Woerden
Femke Slootjes, Oudewater
Isabel Smaling, Woerden
Nadia Smit, Oudewater
Lavina Stegenga, Woerden
Madelief Velings, Woerden
Nienke van de Ven, Montfoort
Jordy Verboom, Oudewater
Arthur Versloot, Woerden
Jasper Versloot, Linschoten
Daan Verweij, Oudewater
Manon Vianen, Kamerik
Ber de Vor, Woerden
Julia de Vries, Woerden
Jim Wijkmans, Woerden
Jakko de Wit, Kamerik
Jan de Wit, Woerden
Mark de Wit, Linschoten
Jurgen Zeelenberg, Woerden
Jens van Bakel, Noorden
Tim Benschop, Kamerik
Rens Blok, Woerden
Roos Bonouvrie, Woerden
Fleur van den Bosch, Harmelen
Whitney Bouman, Oudewater
Jens Bouwman, Kamerik
Daan Brandsen, Woerden
Emma Coenen, Woerden
Jeroen Corten, Woerden
Timon Dekker, Linschoten
Chimène Dionisius, Oudewater
Tineke Habben Jansen, Kamerik
Dave de Heer, Harmelen
Lianne de Heer, Kamerik
Joëlle van der Heijden, Waarder
Linde Horree, Bodegraven
Frank de Jong, Woerden
Carlinde van Kakum, Woerden
Shannen Kasbergen, Hekendorp
Thomas Kesseler, Woerden
Henrieke de Koning, Waarder
Dennis Kool, Kockengen
Kiki Korstanje, Woerden
Amber Kozanli, Woerden
Astrid Kromwijk, Woerden
Benthe van de Laarschot, Kamerik
Mike van der Linden, Woerden
Daan Meier, Montfoort
Sem Oostenbruggen, Woerden
Floor Poppema, Linschoten
Tim Poppema, Linschoten
Denise Reinsma, Bodegraven
Melissa Reinsma, Bodegraven
Esther Rijlaarsdam, Nieuwerbrug Aan Den Rijn
Jessica de Rouw, Woerden
Arpine Sanajan, Woerden
Kaouthar Sanhaji, Woerden
Kiki Sars, Woerden
Linde Schenk, Woerden
Amber Schotpoort, Woerden
Jaïris Six, Oudewater
Roel Smith, Nieuwerbrug Aan Den Rijn
Timon Tummers, Harmelen
Tess Uijterlinde, Woerden
Jelle Vianen, Linschoten
Emma Visser, Woerden
Mandy van de Wetering, Waarder
Sam van Zijl, Kamerik
Diana den Boer, Driebruggen
Emma Buurman, Woerden
Hanjo Claassen, Woerden
Thomas van Dam, Woerden
Henk van Diemen, Nieuwerbrug Aan Den Rijn
Stijn Driessen, Woerden
Tim de Groot, Woerden
Jochem de Jong, Bodegraven
Ivar Langeslag, Woerden
Jasper Nouwens, Woerden
Mitchell Rademaker, Woerden
Mick Ruijs, Woerden
Noah Spierings, Harmelen
Yoeri Vereijken, Woerden
Stef Vernet, Woerden
Michelle van Vliet, Harmelen
Jip Vreeswijk, Bodegraven

 

Naar nieuwsoverzicht